herna

Vítejte

Jak často se vám stává, že pří setkání s přáteli padne hned na uvítanou otázka "co budeme dělat"? A kolikrát se nedostanete k lepší odpovědí než "Nevím"?

Pro ty z vás, které už omrzelo pasivní trávení volného času, ale outdoorovým činnostem počasí zrovna nepřeje, se v centru města nabízí řešení, jímž by mohla být Kulečníková herna Metropol. Můžete si zde zahrát  celkem na dvanácti kulečníkových stolech, z nich deset je určených poolu a dva karambolu. Že neznáte pravidla? Nevadí!

Vždy je tu k dispozici personál nebo některý ze zde trénujících profi hráčů, jež Vám ochotně pomohou pod pokličku této královské hry nahlédnout. Svými nově nabytými znalostmi pak můžete oslnit na pravidelných, každý měsíc pořádaných amatérských turnajích v kulečníku. Pro zpestření pak můžete vyzkoušet i tzv. Snooker, pro který je k dispozici speciální sada koulí i přesný popis pravidel. I na menším stole tato hra jistě stojí za to.

Pěkný den přejí Fousek a Fousková.

 

Ahoj, všichni příznivci a přátelé kulečníkové herny Metropol: máme nové webovky, tak na ně mrkněte a dejte si je do oblíbených. Zdravím Franta   www.firmafousek.cz

 

Turnaje únor:

4.2.- sobota pool 8 ball, karambol 4 koule

18.2.-sobota pool 9 ball, karambol 3 koule

FirmaFousek© 2013